3.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

--

Lhenice se nedokázaly prosadit

0

Lhenice hrály prvních dvacet minut proti deseti hráčům, ale nedokázaly se prosadit. Naopak Volary ukázaly sílu v týmu.

Volary měly raketový start do zápasu

Volary začaly zápas jen v deseti hráčích, ale i to jim stačilo, aby po chybách brankáře a obrany brzy vedly 2:0. Jako první se prosadil už v deváté minutě Michal Sedlák. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat díky Vítu Wagnerovi. Po dvaceti minutách přijel hostům jedenáctý hráč, hra se vyrovnala s minimem šancí na obou stranách.

Druhý poločas nabídl plno nepřesnotí

Druhý poločas byl jako první spoustu špatných nahrávek na obou stranách. Domácí tým se začal více tlačit do zakončení, ale žádný gól to nepřineslo. Hosté naopak z ojedinělé šance se dostali do vedení 3:0, kdy se prosadil po druhé za zápas Michal Sedlák. Zbytek zápasu už žádný gól nepřinesl, tak si Volary připsaly důležité tři body.

TJ Tatran Volary
Michal Pečlora: Volary ukázaly, že když chtějí tak zaberou. Výsledek je dnešní zápas, kdy přijely s deseti hráči. Myslím že se s nimi musí počítat.

SK Lhenice B
P. Trnka [-] - R. Sura [-] - R. Houška [-] , L. Burda [-] , P. Sládek [-] , J. Mrkvička [-] (58. K. Lukeš [-] ) , P. Šíma [-] , J. Krotký [-] , M. Mahák [-] (75. P. Pořádek [-] ) , J. Gregora [-] , P. Prenner st. [-] (46. J. Exner [-] )

J. Toman [-] - M. Sedlák [-] , L. Hybner [-] , D. Dyba [-] , A. Wimberský [-] , V. Wagner [-] , L. Iliev [-] , M. Podracký [-] , S. Mach [-] , M. Kalík [-] , M. Sedlák [-]

ŽK: 66. M. Mahák - 39. A. Wimberský , 61. D. Dyba , 82. S. Mach .
Místo: Ktiš. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Heinzl Václav - LITVAN Jiří (N), ŠVARC Vladimír (N).