2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2020-2021

--

Všechny body zůstaly domácí Světlé

5

Neproměňování šancí

První poločas byl víceméně vyrovnáný, šance přicházely na obou stranách. Hosté dvakrát inkasovali po nedůsledném bránění, dvakrát se prosadil Křakava, Nejprve se prosadil 21. a poté v 35. minutě. Na konci poločasu dokázali hosté zkorigovat , když se prosadil Mayer. Ve 45. minutě. po konci prvníhu poločasu, se zbytěčně nechal vyloučit domácí kapitán, který nesouhlasil s časem ve kterém rozhodčí ukončil první půli a po druhé žluté následovala červená.Poločas 2:1

Světlá se ubránila

V druhém poločase byly lepší hosté, domácí se v oslabení většinu času branili. Odkrytou bránu Svratky nedokázal trefit Novák. Hoaté taky šance neproměňovali, a tak v druhé půli gól nepadl. Domácí se tedy radují z koněčného vysledku 2:1