8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

--

Boršov veze všechny body z Loučovic

70. L. Ardó (p.) - 20. J. Gruber , 76. R. Řežáb
17

Loučovice přivítaly doma Boršov nad Vltavou. Oba soupeře před zápasem dělily ve vyrovnané tabulce pouze tři body.

Gruber poslal hosty do vedení

Hostujicí tým začal aktivně a domácí Loučovice se nemohly dostat do tempa. Po dvaceti minutách se poprvé měnil stav zápasu. Dobře zahranou standartní situaci se nepodařilo domácím odvrátit a Jan Gruber poslal doražený míč do sítě 0:1. Vyrovnat mohl domácí Toman, ale jeho únik zlikvidoval brankář Boršova Jan Budín. Za jednobrankového vedení hostí se odcházelo do kabin.

Loučovice vyrovnaly, hostím zařídil tři body Řezáb

Druhý poločas začal domácí tým aktivněji, ale srážela ho vlna nepřesností. Přesto se vyrovnání domácí Loučovice dočkaly. Nařízený pokutový kop proměnil s jistotou Lukáš Ardó 1:1. O šest minut později, ale přišlo rozhodnutí. Radek Řežáb zařídil pro hosty tři body 1:2.

Boršov tak před minimálně čtrnáctidenní pauzou je na prvním místě tabulky společně s Frymburkem.

Vltavan Loučovice
Martin Hüttner (kapitán týmu): Od začátku zápasu byl soupeř fotbalovější a hlavně aktivnější. My byli nepřesní, působili jsme staticky, v některých situacích jako kdybychom nahrazovali nepřítomné diváky. Boršov se dostal do vedení ze standartní situace, kdy jsme nedokázali míč odhlavičkovat nebo odkopnout, až se dostal ke Gruberovi a ten ví, co s ním. My si vytvořili šanci jedinou, ale samostatný únik Toman zakončil do brankáře. Ve druhé půli jsme byli o něco aktivnější, ale stále nepřesní. Soupeř nám daroval penaltu, kterou s jistotou proměnil Ardó, bohužel ani to nás nenakoplo a Boršov po dalších čtyřech minutách opět vedl. Žádný pořádný tlak jsme si v závěru nevytvořili, a tak si body odvezli hosté.

M. Hüttner [-] - L. Ardó [-] , K. Strnad [-] , J. Matulík [-] , Z. Fatura [-] (67. T. Dostál [-] ) , M. Šíma [-] , M. Koutský [-] , J. Havierník [-] , V. Dudla [-] , M. Toman [-] , L. Sojka [-]