5.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

Domácí uspěli naplno

0

V 5. kole OP Písek mohli být domácí s hrou svého týmu velmi spokojeni...

První poločas rozhodl

Začátek zápasu byl z domácí strany přímo děsivý, kdy hosté se dostali už v první minutě do stoprocentní šance, ale nepromněli. Naštěstí tato situace domácí nakopla, rychle se vzpamatovali a začeli hrát svoji hru a vytvářet si mírnou převahu, která vynesla první branku, kdy ze standardní situace se prosadil Jirka Motejzík.  Soupeř brzy vyrovnal  po  nedůrazném odehrání rohoveho kopu, prosadil se Antony. Do vedení se domácí dostali znovu po standardní situaci, kdy se trefil opět Jirka Motejzík. Zřejmě rozhodující moment přišel těsně před poločasem, kdy nestarnoucí Robert Sindelář využil zaváhání stopera a krásným lobem přehodil brankáře a stanovil poločasový stav utkání na 3:1

Už si vítězství nenechali vzít

Do druhé půle chtěli domácí vstoupit aktivně a eliminovat tak soupeřův očekávaný nápor, což se jim podařilo a vytvořili si několik šancí s niž jednu proměnil Troníček elegantní patičkou. V dalším průběhu zapasu sice hosté získali mírnou převahu, ale bez vážných šancí a výsledek si domácí pohlídali.
V zavěru zapasu se Podolským podařilo vsítit pátý gol, který rozhodčí ale neuznal.

TJ Podolí II
Pavel Svaříček - Podolí II: Ze zápasu jsme měli určité obavy, protože soupeř měl za sebou šňůru několika vítězných zápasů a nám navíc chyběl klíčový záložník Lukáš Levora. Pátý gól neplatil pro vymyšlený ofsajd ze strany hostujícího pomezního, což byla asi jediná drobná kaňka na jinak pohledném zápase.

FC AL-KO Semice
Karel Mach (hosté): Chtěli jsme hrát aktivně od zašátku utkání, po první brance se nám ještě podařilo vyrovnat, ale od té chvíle otěže utkání drželi pevně v rukou domácí...

T. Man [-] - J. Motejzík [-] , V. Zeman [-] (86. P. Švaříček [-] ) , V. Větrovský [-] , V. Troníček [-] (62. M. Voldán [-] ) , R. Šindelář [-] , P. Pileček [-] , J. Michálek [-] , K. Levora [-] , V. Horba [-] , J. Bednarčík [-]

O. Bílý [-] - F. Breibisch [-] (68. J. Kadlec [-] ) , D. Voříšek [-] , R. Veleman [-] (81. J. Procházka [-] ) , L. Čedík [-] , J. Holub [-] , M. Císařovský [-] , T. Brožák [-] , I. Antony [-] , M. Mendel [-] , D. Chvála [-]

ŽK: 69. J. Bednarčík , 81. P. Pileček - 52. D. Chvála , 82. J. Kadlec .
Hráči zápasu: R. Šindelář , J. Motejzík - I. Antony .
Místo: Šamonice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Petričák Daniel - HEŘMAN Pavel (N), BEČVÁŘ Miroslav (N).