5.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

--

Zápas byl zrušen

Gólové hody v Čimelicích

0

Nevídané brankové hody viděli diváci v Čimelicích, kde v prvním poločase shlédli pět branek a ve druhém dalších deset

Vyrovnaný byl pouze začátek utkání

Na začátku utkání v páté minutě šli hosté do vedení. Do čtvrt hodiny však domácí vyrovnali na 1:1. Čížová si po zbytek prvního poločasu několika rychlými breaky vytvořila třígólový náskok na 1:4.

Totální destrukce obrany

Hned v úvodu 2. poločasu brankář Čížové ve vápně fauloval domácího útočníka a rozhodčí nařídil pokutový kop a domácí snížili na 2:4. Následně Čížová pokračovala v ofenzívě a několika pohlednými akcemi a zakončením na jeden dotek do prázdné brány, navyšovala skóre na konečný debakl 12:3 pro hosty. Čimeličtí v průběhu druhého poločasu již propadali totální defenzívě a působili odevzdaným dojmem.

SK SIKO Čimelice B
Aleš Tvrdý: K tomuto výsledku není co dodat, musíme rychle zapomenout...

TJ Sokol Čížová B
Milan Muller: Takový výsledek je nečekaný. Je třeba říct, že již v týdnu jsme museli řešit pozici brankáře z předchozího zápasu se Skálami, jelikož brankář Hošna si přetrhal vazy v kotníku. Do brány se tedy musel postavit obránce Petr Bláha.

K. Hrabě [-] - M. Kotalík [-] , V. Maštalíř [-] , R. Sýkora [-] (46. J. Kuchejda [-] ) , D. Ježek [-] , J. Vinopal [-] , D. Příborský [-] , A. Příborský [-] , V. Vařenka [-] , D. Sochor [-] (78. R. Vlk [-] ) , J. Kuchta [-]

P. Bláha [-] - R. Šitner [-] , J. Smola [-] , V. Peroutka [-] , M. Mařík [-] , D. Hynouš [-] , D. König [-] , P. Hošna [-] , L. Ondruch [-] , D. Jašek [-] , M. Müller [-]

ŽK: 67. J. Kuchta - 70. D. Hynouš .
Hráči zápasu: R. Šitner , M. Müller .
Místo: Čimelice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Štěrba Zdeněk - VANĚČEK Tomáš (N), VARHAN David (N).