2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Popelín padl se Stráží

0

V úvodu utkání domácí kanonýr Pavel Pacholík několikrát pohotově vystřelil na hostujícího brankáře Jana Jedličku, ale ten mužstvo Stráže pokaždé podržel. Skórovat se poprvé podařilo ve 21. minutě hostujícímu mužstvu a to Danielu Přílepkovy, Stráž  do přestávky přidala další 3 góly v podobě Čurdy, Jančury a Koudelky. Po změně stran se za rozhodnutého stavu na hřišti nepochopitelně více mluvilo než hrálo a fotbal plakal a  dohrávalo spíše z povinnosti. Domácí korigovali skóre gólem z přísně nařízené penalty za faul V. Čurdy, který pak v závěru nejhezčím gólem utkání upravil skóre hlavičkou na konečných 1:5.