13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Fleischman zařídil Staňkovu tři body

0

Z důvodu vyprahnutí hřiště ve Staňkově se toto utkání odehrálo ve St. Hlíně. Již ve 2. min. posadil Poborský míč na hlavu Mazance, který ve výskoku jen těsně minul branku Staňkova. Pak měl ještě šanci znovu hlavou Doktor a tím šance Novosedly pro celý zápas vyčerpali. O výsledku rozhodla první půle, v níž se dvakrát prosadil Fleischman.  Domácí se ujali vedení ve 13. min. a druhý gol přidali před odchodem do šaten. I přes snahu s výsledkem ještě něco udělat a velké hecování v šatně existovalo v druhém poločase prakticky již jen jedno mužstvo. Domácí měli tři obrovské šance. Černoch trefil z přímáku tyč a Studnička šel dvakrát sám na golmana. Kdyby utkání skončilo 5:0, tak by se asi nebylo čemu divit. Ke konci utkání už to byla jen křeč a zmar Novosedel. Nakonec mohli být Novosedly rádi, že neodcestovali s debaklem, protože bez gólové újmy přečkali dva samostatné brejky Studničky i Černochovu ránu do tyče z přímého kopu.