2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Druhý zápas doma druhá výhra Řečice

0
   Kovář zajistil hattrickem výhru Řečici

V prví půli padla jen jedna branka

První poločas začali lépe hosté. Už ve 3.minutě měli slibnou šanci na skórování , ale neproměnili. Hosté byli mírně důraznější na míči, ale hra byla poměrně vyrovnaná. Spornou situaci ve pokutovém území domácích rozhodčí jako nedovolenou neposoudil a pokračovalo se hře. Ve 29.minutě po centru se Zavadila ve skrumáži nejrychleji zorientoval Kovář a rozradostnil domácí fanoušky poprvé. Po zbytek poločasu se na hřišti bojovalo, ale hra byla jen mezi vápny.

Tři góly během 3 minut

Druhou půli začali o něco lépe hosté. Centrované míče však s přehledem sbíral domácí brankář. V 61. minutě utekl hostům Zavadil a přihrávkou před odkrytou bránu vyzval ke skórování Kováře. V 63. minutě domácí neštastně prodloužili standartní situaci hostů až ke Švarcovi, který snížil na 2:1. O minutu později našel křižný pas Janečka Kováře a ten povedenou střelou vrátil domácím  dvougólové vedení. V 70.minutě museli hosté střídat i druhého zraněného stopera.

FK Kardašova Řečice 1922
Aleš Brunner ( trenér domácí ): Bylo to bojovné utkání, které příliš krásný fotbal nenabídlo. Byl to vyrovnaný zápas, který klidně mohl skončit remízou. Máme úzký kádr a musíme doufat, že se nám budou vyhýbat zranění. Hráč zápasu určitě Kovář. Výborně zahrál Zavadil i brankář Trepka. Máme teď 2 zápasy venku. zkusíme přivézt nějaké body.

FK Sokol Třebětice
Jan Koutný ( předseda mužstva hosté ): Na to jaké panovalo horko byla hra ještě slušná. zápas se povětšinou odehrával mezi vápny. Domácí po vedoucí brance hráli spíše na brejky. Posledních 20.minut jsme museli odehrát bez zraněných stoperů. Domácí byli produktivnější a proto vyhráli.

T. Trepka [-] - M. Nedoma [-] , T. Pražák [-] , K. Janeček [-] , M. Zeman [-] (46. S. Sedláček [-] ) - J. Kovář [-] (83. R. Porochoňski [-] ) , V. Jánošík [-] , M. Bílek [-] , P. Vosecký [-] (59. J. Pozníček [-] ) - O. Jánošík [-] , T. Zavadil [-]

R. Havlík [-] - V. Havlík [-] , P. Bastl [-] (62. M. Havlík [-] ) , P. Kelbler [-] (70. M. Kelbler [-] ) , V. Novák [-] - P. Švarc [-] , J. Chvátal [-] , B. Novák [-] , J. Habr [-] - V. Bastl [-] , V. Habr [-]

ŽK: 8. M. Zeman , 40. P. Vosecký , 58. T. Pražák , 74. S. Sedláček - 69. V. Habr , 69. B. Novák , 72. J. Habr , 88. R. Havlík .
Místo: K. Řečice. Počet diváků: 70.