3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Domácí nastartoval vlastní gól Rejlka

16. V. Rejlek (vl.) , 69. Š. Kukla , 84. P. Mareš - 79. D. Čech
0

Malšický hráč nasměroval do své branky míč v 16. minutě a na další branku se čekalo dlouho. Ale pak zase přišly tři v rychlém sledu - během deseti minut se trefili domácí Kukla s Marešem, na druhé straně slavil úspěch Čech. Vožice si připsala výhru 3:1.

TJ Sokol Mladá Vožice
P. Hanzal [-] - O. Marek [-] , P. Kukla [-] , P. Břenda [-] , M. Krch [-] (85. T. Zelenka [-] ) - L. Kříženecký [-] , T. Schorný [-] (76. D. Struska [-] ) , Š. Kukla [-] (71. T. Písařík [-] ) , P. Mareš [-] (89. J. Smetana [-] ) - T. Svatek [-] , T. Dušek [-]

TJ Malšice
V. Lutovský [-] - J. Krám [-] , D. Chvosta [-] , M. Kuldan [-] , D. Neužil [-] - M. Švec [-] , P. Mach [-] (43. J. Cimburek [-] ) , V. Škarda [-] , D. Čech [-] - M. Šimák [-] , V. Rejlek [-]

ŽK: 44. Š. Kukla , 75. P. Břenda , 84. P. Mareš , 86. P. Kukla - 67. D. Neužil , 73. J. Cimburek .
Místo: Ml. Vožice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Fiala Milan - WEIDENTHALEROVÁ, HANZAL.