13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Boston vyškolil nováčka z Březnice devíti brankami, Nedvěd dal hattrick za 19 minut!

0

Nováček soutěže Březnice měla na začátek soutěže očividně až moc velké sousto. Konečný stav 1:9 na půdě Bostonu Kluky mluví za vše.

Za 26. minut osm gólů

Zápas, ve kterém nepadla ani jedna žlutá karta, načal svou trefou ve 12. minutě domácí Miroslav Nedvěd. Avšak netrvalo ani dvě minuty a Březnice dokázala srovnat, skóroval Jiří Škarvada. Na další gól ovšem fanoušci nemuseli čekat dlouho, za tři minuty vrátil Bostonu vedení Miroslav Štěpán. Gólová přehlídka ani touto brankou nebyla zdaleka u konce, v 19. minutě se opět trefil Miroslav Nedvěd. Pět minut pauzy a další balón do sítě gólmana Hájíčka poslal Miroslav Štěpán. Pátou branku Kluků přidal Vojtěch Košatka. Ve 31. minutě se dokonalo nevýdané dílo. Miroslav Nedvěd již 19. minut po své první trefě dokonal hattrick a bylo to 6:1. Svůj druhý gól v zápase si připsal ve 38. minutě Vojtěch Košatka, jenž tak zakončil kanonádu, během které Kluky vstřelily sedm gólů za 26. minut!

Dokončen druhý hattrick, tentokrát Štěpána

Po gólových hodech přišel pro fanoušky půst, na branku totiž museli čekat až do 80. minuty, kdy se potřetí v zápase trefil Miroslav Štěpán. Na konečných 9:1 upravil za osm minut střídající Jan Lid.

1.FC Boston Kluky
Ohlas domácího celku Boston Kluky: "K dnešnímu zápasu můžu jen říci, že první půli jsme soupeři nedali skoro žádný prostor. Dělali jsme si sním co jsme chtěli. Dostali jsme branku po špatné naší přihrávce před brankou. Druhý poločas nebyl tak záživný. O výsledek zápasu bylo už rozhodnuto z první půle, proto jsme později polevili."

J. Pikl [-] - J. Košatka [-] , V. Lid [-] , M. Nedvěd [-] , J. Bláha [-] (47. J. Lid [-] ) - O. Fučík [-] , V. Vlášek [-] , V. Marek [-] , V. Košatka [-] - M. Štěpán [-] , M. Nedvěd [-]