26.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

--

Lhota u Vsetína si na závěr poradila se Zašovou

0

V rámci posledního kola přivítala Lhota u Vsetína na svém hřišti Zašovou. Hosté potvrdili, že jim závěr sezony vůbec nevychází a na půdě Lhoty prohráli 1:4.

Utkání, ve kterém šlo prakticky o nic, začali lépe hosté. Ve 43. minutě se totiž dokázali dostat do vedení.

V druhé půli ovšem domácí zařadili vyšší stupeň a postupně skóre otáčeli. Nejprve se z pravé strany ve 48. minutě prosadil obránce Zimek, kterého o necelých dvanáct minut později napodobil hlavou Blažek. Domácí převzeli otěže utkání a v 75. minutě přidali Zašové další hřebíček do rakve, z trestného kopu totiž skóroval Zgarba. Aby toho nebylo málo, domácí šli i do tříbrankového vedení, po centru z pravé strany rozvlnil síť Jančina.
Lhota si tak připsala poslední tři body do tabulky, což ji posunulo na 6. příčku soutěžní tabulky. Zašová se propadla až na 11. místo.