26.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Slušovice rozdrtily Zubří a mohou slavit postup do kraje

0

Slušovice odehrály své poslední utkání sezóny v sobotu. Jejich soupeř ze Zubří přijel v oslabené sestavě a na hřišti to bylo znát od první do poslední minuty. Slušovice bez problému zvítězily a mohly vyhlížet výsledek utkání Štítné s Juřinkou. Nakonec Štítná zvítězila na penalty a připsala si vítězství v soutěži. Slušovice ale nemusí smutnit, neboť postupují do krajské soutěže z druhého místa.

Zubří přijelo do Slušovic s toužebným očekáváním konce sezóny. Po mnoha zraněních přijel do Slušovic tým z půlky složený z hráčů B-týmu. Ti nemohli Slušovicím konkurovat. Zápas domácí rozhodli v prvním poločase, který vyhráli 6:0. Vše začal ve 4. minutě Vlachynský a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Další branky pak přidali Hrnčiřík, Čuřík, Dobeš a dvakrát se prosadil Miroslav Žák.

Po přestávce pokračovala ofenzíva domácích. Zubří se směrem dopředu nezmohlo na žádné akce a jen čekalo, kolik branek domácí přidají. Slušovice se ale prosadily pouze jednou díky Zbrankovi. Zápas tak skončil jasným vítězstvím domácích 7:0. Zubří se ziskem 34 bodů končí na 12. místě. Pozitivní pro Zubří může být aspoň fakt, že jeho obrana patří k těm lepším v soutěži, i přes debakl z posledního zápasu. Slušovice se výhrou vyšvihly na první místo tabulky, odkud je mohla sesadit Štítná. Ta potřebovala proti Juřince uhrát minimálně vítězství na penalty, což se nakonec skutečně stalo. Slušovice se tedy na konec se ziskem 49 bodů umístily na 2. místě, ale i přesto mohou slavit postup do kraje spolu se Štítnou.