26.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Valašské Klobouky přerušily sérii porážek

0

V zápase Vlachovic s Valašskými Klobouky už o moc nešlo. Hosté vstřelili v zápase díky Sáblíkovi, Nahodilovi a Ptáčkovi tři rychlé branky. Domácí do konce prvního poločasu ještě snížili, ale Valašské Klobouky si druhou půli pohlídaly.

Druhá polovina jarní sezóny nezachytila Valašské Klobouky ve velké pohodě. Valašský tým prohrál několik utkání v řadě a hlavně v koncovce se trápil. Tým, který se na začátku jarní sezóny nacházel na čelních místech tabulky a krátkou chvíli i celou soutěž vedl, se propadl v tabulce až na 10. místo. Pokud toto umístění chtěly Valašské Klobouky uhájit, musely protrhnout smůlu posledních kol. To se jim v zápase proti Vlachovicím povedlo. První branku za hosty vstřelil v 7. minutě Sáblík – 1:0. Do půlhodiny hry vedli hosté o tři branky. Dva slepené góly vsítili Nahodil a Ptáček – 3:0. Domácí snížili ke konci prvního poločasu. Po chybě obrany se prosadil Kolouch - 1:3.

Do druhé půle vstoupily Valašské Klobouky s cílem mít hru pod kontrolou, což se jim také dařilo. Vlachovice si přesto vypracovali 100% šanci, kterou ale hostující brankář Důbrava pokryl. Hosty tato situace nakopla a dokázali si vypracovat několik šancí, ale žádná gólem neskončila. Vlachovice na obranu soupeře našly ještě jednou recept až 2 minuty před koncem. Branka Šimoníka ale přišla pozdě. Valašské Klobouky zvítězily ve Vlachovicích 2:3 a na závěr sezóny si připsaly tři body. Vlachovice se se ziskem 40 bodů umístily na 7. místě, Valašským Kloboukám patří místo 10

TJ Spartak Valašské Klobouky
Milan Zbranek (trenér, Valašské Klobouky): Oba naše obdržené góly padly po našich chybách. Myslím, že to odpovídá celé naší sezóně. Taky neproměňujeme šance, dnes jsme mohli dát ještě další tři nebo čtyři branky.

R. Důbrava [-] - M. Ptáček [-] , L. Kristin [-] , M. Šuchma [-] , J. Nahodil [-] - M. Sáblík [-] , J. Trnavský [-] , J. Trojáček [-] , M. Pechanec [-] , V. Janáč [-] - D. Kocourek [-]