23.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Valašské Klobouky doma nestačily na Valašské Meziříčí

0

Valašské Klobouky přivítaly na svém hřišti B tým Valmezu s cílem přerušit nepříznivou sérii porážek. Hosté do Valašských Klobouk přijeli s posilami z áčka, cože na hřišti bylo znát. Výhru Valmezu vystřelil 10 minut před koncem Ješko.

Od začátku se hrál vyrovnaný zápas. Hostující rezerva Valmezu se mohla opřít o několik hráčů z A týmu, ale domácí se dokázali svému soupeři vyrovnat. Oba týmy v prvním poločase vstřelily po jedné brance. Nejdříve se hosté ujali vedení, když ve 23. minutě využili chyby domácí obrany, ze které vytěžili centr přímo na Václavíka, který pohodlně skóroval - 0:1. O patnáct minut později domácí vyrovnali. Sáblík se trefil nádhernou ranou přímo z voleje na zadní tyč a bylo to 1:1.

Po přestávce pokračovala vyrovnaná hra obou týmů a už se zdálo, že zápas skončí remízou, tu ale v 82. minutě odmítl hostující Ješko, který opět využil domácí zaváhání v obraně a ranou na zadní tyč utkání rozhodl – 1:2. Valašské Klobouky tak prohrály třetí utkání v řadě, Valašské Meziříčí naopak třetí utkání v řadě zvítězilo.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Milan Zbranek (Valašské Klobouky): Myslím, že jsme odehráli vyrovnaný zápas. Musím říct, že proti hráčům áčka se hrálo těžko, ale kluci bojovali. Utkání pro nás končilo bohužel smolně.

M. Ptáček [-] , A. Kachlík [-] , J. Trnavský [-] , P. Řehák [-] - M. Sáblík [-] , D. Kocourek [-] , P. Naňák [-] , L. Kristin [-] , J. Trojáček [-]