23.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Juřinka zničila Vidče

0

Juřinka o svém vítězství rozhodla už v prvním poločase, který skončil výsledkem 5:0. Za domácí řádil Daniel Vavřík, který si připsal čtyři branky.

Pokud někdo očekával vyrovnaný zápas, musel být zklamán. Vidče v obraně působilo velmi nejistě a domácího toho beze zbytku využili. První branka zápasu padla už ve 3. minutě, když Šindelek skvěle přešel přes dva protihráče, předložil míč před bránu Vavříkovi, který se nemýlil – 1:0. Domácí útočník tak zahájil svůj skvělý zápas a o pár minut později přidal další branku – 2:0. Za dalších pár minut se prosadili ještě Štěpán a Škorňa a do konce poločasu završil svůj hattrick Vavřík. Poločas tak skončil jasným rozdílem 5:0.

V druhém poločase už kanonáda domácích nepokračovala a oba týmy přidaly po jedné brance. Po chybě domácích ve středu hřiště zaznamenal za hosty čestný úspěch Radek Mičkal – 5:1. Poslední slovo měla ale Juřinka a neprosadil se nikdo jiný než Daniel Vavřík, který čtvrtým gólem korunoval svůj výborný výkon. Zápas tak skončil debaklem 6:1

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (trenér, Juřinka): Začátek byl z naší strany perfektní. Obrana soupeře byla pomalejší a nestíhala, my jsme se snadno dostávali do zakončení. V druhém poločase jsme ubrali a ani soupeř neměl motivaci na to hrát lépe.