20.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Zubří prohrálo ve Vidči

0

Zápas dvou týmů ze spodních pater tabulky skončil vítězstvím Vidče. Hosté se museli obejít bez Tomáše Tichého, který byl po půl hodině hry vyloučen. Domácí v druhém poločase svoji výhodu dokonale využili a zvítězili 3:1.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení 17. minutě. Přesnou dorážkou se prosadil Lukáš Vala – 1:0. Zubří dokázalo ještě do poločasu vyrovnat. Po faulu v pokutovém území dostali hosté možnost zahrávat pokutový kop, který proměnil Bortl – 1:1. Zubří však bylo nuceno dohrávat zápas v deseti hráčích kvůli vyloučení Tomáše Tichého.

V druhém poločase Vidče svou převahu jednoho hráče v poli dokonale využilo. Dvě brankami Macečka z 64. a 75. Minuty strhlo vedení na svou stranu a po zásluze sbírá tři body za vítězství 3:1. Tímto vítězstvím se tak domácí dostali v tabulce před Zubří.

FC Zubří
Martin Nerád (Zubří, trenér): "Derby nám nevyšlo, to víme. Hra špatná - bojovnost žádná - fotbalové srdíčko chybí - výsledek 0 bodů!" Více zde: http://www.fczubri.cz/products/hodnoceni-po-zapase-vidce/