20.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Klobouky si zastřílely v Hrachovci

0

Hrachovec čekal druhý zápas ve třech dnech. Domácí tým se opět střelecky trápil, na rozdíl od hostů, kteří neměli s proměňováním šancí problémy. Za hosty dvakrát skóroval Řehák.

Karty před zápasem byly rozdány jasně. Hrachovec se nachází na posledním místě a s děravou obranou a špatnou koncovkou nemůže pomýšlet na zlepšení. Hosté se do soupeře obuli hned od začátku a netrvalo dlouho a branku vstřelil Patrik Naňák, který potvrdil, že má v posledních kolech střeleckou fazónu – 0:1. Hrachovec pak spálil několik šancí a hosté znovu trestali. Tentokrát se prosadil Řehák – 0:2. Poločas tak skončil rozdílem dvou branek.

Druhá půle začala dobře pro hosty, svou druhou branku v zápase vstřelil v 53. Minutě Řehák – 0:3. Po hodině hry přidal čtvrtý gól Sáblík, který proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Naňáka – 0:4. Domácí se vzmohli na čestný úspěch, díky mladému Musilovi, poslední slovo však patřilo Valašským Kloboukům, konkrétně se prosadil Nahodil. Zápas tak skončil jasným vítězstvím hostů 1:5.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Milan Zbranek (Valašské Klobouky, trenér): Jsem velmi spokojen, bylo to pro nás slušné utkání.