20.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Ve Štítné rozhodovaly penalty

0

Štítná přivítala na svém hřišti rezervu Brumova. Oba týmy se nacházejí v horní polovině tabulky. Brumov by se v případě vítězství dotáhl na Štítnou, Štítná by se v případě tříbodového vítězství dokonce vyšvihla na první místo.

Utkání bylo v prvním poločase spíše opatrné, ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště a gólové šance nepřicházely. Největší šanci ke skórování měli domácí, ale Tomáš Chovančík trefil hlavou míč pouze do tyče. Do šaten se tak šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas začal tak jako první skončil. Diváci se však již dočkali gólů. V 69. minutě centroval míč do vápna René Pukýš a v nepřehledné situaci si hosté dali vlastní gól – 1:0. Domácí pak ještě mohli navýšit skóre minimálně o dvě branky, ale když své šance neproměnili, udeřili hosté. Minutu před koncem řádné hrací doby napřáhl ze střední vzdálenosti David Ritter, který nechytatelnou střelou nedal domácímu brankáři šanci – 1:1.

Zápas tak dospěl do penalt, kde byli šťastnější hosté, kteří zvítězili v páté sérii 2:3.

Při dělbě bodů se tak čelo tabulky nebývale vyrovnává.

TJ Štítná nad Vláří
Tomáš Vaculík (Štítná): První poločas byl bez šancí a bez gólů. V druhém poločase jsme měli šance náš náskok navýšit, ale nepovedlo se.

P. Vaculík [-] - F. Liška [-] , P. Machuča [-] , M. Hnaníček [-] , P. Sloboda [-] - J. Liška [-] , T. Chovančík [-] , R. Pukýš [-] , V. Chovančík [-] - P. Štěpančík [-] , R. Šimoník [-]