17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Podlesí rozdrtilo Vlachovice

0

Podlesí si doma vyšláplo na vedoucí tým tabulky 1.A třídy a zvítězilo vysokým rozdílem 7:0.

Domácí vstoupili do utkání výborně, pokrývali dobře střed hřiště a přehrávali soupeře hlavně po křídlech. Skóre otevřel v sedmé minutě Josef Zetek - 1:0. O čtyři minuty později z podobné situace zvyšuje skóre na 2:0 Pavel Bělocký, který tak zahájil svou cestu za hattrickem. Ve 24. minutě se prosadil Blažek a s hosty to nevypadalo dobře - 3:0. Podlesí bylo nadále tlaku, ale Košut a ani Zetek své šance neproměnili.

Vlachovice se mohly několikrát vrátit do zápasu, ale své šance hosté neproměnili a tak se šlo do šaten za stavu 3:0

Po změně stran se hosté snažili vyrovnat skóre, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Přišel pak trest v podobě kruté pětiminutovky. V rozmezí 62 a 67 minuty se domácí trefili celkem třikrát; jednou Zetek a dvakrát Bělocký, který tak rychlými brankami zkompletoval hattrick - 6:0. Poslední gól do sítě Vlachovic trefil dorostenec Rybenský – 7:0.

Podlesí tak ukázalo svoji sílu a pokud podobné výkony ukáže i v dalších kolech, může pomýšlet hodně vysoko.

TJ Sokol Podlesí
Mirek Dočkal (Podlesí, trenér): Jsem hlavně spokojen s tím, že jsme zapojili do sestavy dorostence, kteří se na hřišti určitě neztratili. Náš tým měl náročnou přípravu, hráli jsme proti silnějším celkům a výsledek se snad začíná projevovat.

M. Nosálek [-] - M. Stolář [-] , B. Petřvalský [-] , M. Borák [-] , T. Adámek [-] - M. Blažek [-] , J. Zetek [-] , J. Švec [-] - P. Bělocký [-] , Z. Košut [-] , D. Křižan [-]