12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

16. M. Žák , 42. M. Žák - 4. D. Dostál , 51. V. Klíma
28

V Pohledci se hrálo nerozhodně a Březí si odvezlo bod.

Michal Žák vstřelil dvě branky

V dalším zápase 12. kola třetí třídy za ideálního podzimního počasí utkaly celky domácího Pohledce a hostujícího Březí. Pohledec potřebuje každý bod, když se nachází na jedenácté příčce tabulky. Hosté z Březí se mohli dnes po výhře posunout na druhou příčku třetí třídy. A Březí začalo naplňovat roli favorita hned ve 4. minutě, když hosty poslal do vedení kanonýr David Dostál - 0:1. Domácí ale brzké vedení hostů nevyvedlo z míry a Michal Žák po čtvrthodině hry vyrovnal - 1:1. Stejný hráč byl při střelecké chuti a dokonce poslal domácí Pohledec těsně před přestávkou do vedení, 42. minuta - 2:1. Březí již do poločasu domácího Novotného nějak zvlášť neohrozilo. A tak se šedesát spokojených diváků mohlo jít v klidu občerstvit.

Březí ve druhé půli vyrovnalo

Druhý poločas začali hosté náporem a netrvalo dlouho a jejich aktivita byla odměněna v 51. minutě brankou Klímy – 2:2. Oba celky měly tedy do konce zápasu dost času, aby zápas rozhodly, ale oba brankáři byli na místě. Rozhodčí Liška poté ukončil zápas, který byl veden velmi slušně, když rozdal jenom dvě žluté karty. Oba celky si tedy rozdělily po bodu, který určitě brali více domácí. Příští kolo přivítá Březí v domácím zápase ve šlágru kola vedoucí Rožnou,Pohledec čeká další velice těžký zápas na hřišti třetího Rudolce.

TJ Pohledec
Michal Laštovica:

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk:

TJ Pohledec
L. Novotný [-] - L. Jambor [-] , T. Šolc [-] , M. Žák [-] , J. Pustina [-] , L. Rubín [-] , V. Šaroun [-] (64. J. Bartoň [-] ) , M. Šajner [-] , O. Follprecht [-] , F. Lhotský [-] (74. J. Palaščák [-] ) , J. Starý [-]

D. Urbánek [-] - P. Jelínek [-] , J. Gruber [-] , J. Jobánek [-] - M. Holánek [-] , Z. Vala [-] , T. Habán [-] , A. Crha [-] - M. Sysel [-] , D. Dostál [-] , V. Klíma [-]

ŽK: 71. O. Follprecht - 61. P. Jelínek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - ŠVANDA Josef (N), HUMLÍČEK Stanislav (N).