9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

Rezerva Radostína předvedla velkolepý obrat

6. D. Krča , 67. D. Staněk , 71. L. Kozel , 73. T. Kadlec , 78. P. Císař - 4. L. Rubín , 25. L. Rubín , 26. M. Žák , 28. M. Žák
30

Rezerva Radostína předvedla velkolepý obrat, když ve druhém poločase čtyřmi góly otočila zápas s Pohledcem.

Pohledec vstřelil čtyři branky

Za ostrého slunka a bezvětří se střetly 2 týmy ze spodní části tabulky o velmi důležité body. Domácí hráči vstoupily do zápasu s myšlenkou, že soupeř je velmi oslaben a pschycky nalomen. K tomu odpovídal i přístup k před zápasovým povinnostem a celkově. Soupeř toho samozřejmě využil. byl ve všem lepší, rychlejší důraznější, a navíc domácí brankář pustil lehkou střelu z 25metrů za svá záda....to týmu nepřidalo. Naštěstí zareagoval domácí Krča, který svým důrazem a hladem po gólu srovnal. Domácí se dostali do tlaku a spálili dě tutové šance a tak hosté trestali slepenými góly..byly tři, vš po chybách domácí defenzívy, u třetího opět výrazně nepodržel domácí brankář Láznička. Tak se šlo do kabin za stavu 1:4 pro Pohledec.

Domácí zápas otočili čtyřmi góly

Do druhého poločasu ač nálada o přestávce byla pochmurná domácí doslova vlétli. Ovšem pálili nadějné šance až jiskřičku naděje vykřesal domácí sniper Staněk v 67.minutě...mohlo se zdát že je pozdě, ale během dalších 11 minut se prosadili další tři střelci domácích a zvrátili tak skóre na 5:4 pro domácí. Na obou stranách pak byly velké šance, které brankou neskončily a tak mohl pohodlně na konci utkání zvýšit Fňukal a Císař. ale oba tváří tvář výbornému golmanovi hostí selhali. Císař nastřelil ještě tyč, ale mrzet to domácí nemuselo.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: Dnes jsem týmu vůbec nepomohl, naštěstí nás poločasový stav nezlomil a buldočí sílou jsme zápas přetlačili na naši stranu. Musím na kluky být naštvaný za jejich přístup a první půli, ale naopak hrdý za půli druhou..