3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Třebelovice doma nezaváhaly

10

Fotbalisté Třebelovic zvítězili nad nováčkem soutěže ze Studence na svém hřišti 4:1

Divoký závěr poločasu přinesl tři branky

Za sobotního krásného odpoledne přivítaly Třebelovice na domácím hřišti nováčka soutěže Studenec. A určitě si jeho někteří aktéři vzpomenou na jasnou výhru Třebelovic 5:0 před dvěma roky. Domácí od začátku drželi balón na svých kopačkách a udávali tempo hry. Třebelovice se v první půlhodině dostali do několika gólových šancí, ale domácí střelci neměli seřízená mířidla. Zákonitě tak mohl přijít trest, když hostující hráči z ojedinělého brejku nastřelili tyč domácí branky. Trápení v zakončení dokázal prolomit až ve 38. minutě Dušan Janíček. když dokázal na malém vápně tečovat střelu - 1:0. O minutu později nastřelil tyč hostující branky Vala a domácí útočník Buček doklepl balón do prázdné branky - 2:0. Když už se viděli domácí v kabině s klidným vedením, přišlo snížení. Holoubek se zaběhl za domácí obranu a v těžké pozici dokázal prostřelit Nesibu - 2:1

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí hráči opět pálili jednu šanci za druhou a tak mohl opět přijít trest. Hostující Holoubek z trestného kopu trefil tyč domácí svatyně. Uklidňují branku dal domácím Tomáš Bastl, když si v pokutovém území položil obránce a prostřelil hostující brankáře - 3:1. Hosté v závěru utkání zkusili více otevřít hru, což se jim nakonec nevyplatilo. Marek Máca od půlící čáry mířil sám na brankáře a dokázal vstřelit čtvrtou branku 4:1.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: Do utkání jsme vstoupili výborně. Drželi balón a snažili se hrát kombinačně. Bohužel jsme se trápili v zakončení. Kdyby utkání skončilo 7:2, nemohl by se nikdo divit.

M. Nesiba [-] - J. Buček [-] , T. Bastl [-] (83. J. Krula [-] ) , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , M. Šmíd [-] , S. Michal [-] , D. Vala [-] (46. O. Jurka [-] ) , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] (75. T. Brychta [-] ) , R. Jurka [-]