11.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

Hrozňatov dostal v domácím prostředí lekci od Trstěnic

7. M. Kala , 12. J. Švajgl , 22. M. Kala , 29. Z. Hušek , 41. J. Heinzl , 44. J. Švajgl , 68. M. Kala , 75. Z. Hušek
0

V souboji dvou B týmů jasně zvítězili Trstěnice a to i díky hattricku Miroslava Kaly.

První poločas:

Zápas se rozhodnul již v prvním poločase. Hosté do něj měli raketový start, už v 7. minutě vstřelil svoji první branku Miroslav Kala.

O 5 minut později to už bylo 0:2, branku přidal Jan Švajgl.

Svou druhou branku přidal Miroslav Kala ve 22. minutě, kdy zvyšoval už na 3:0 pro hosty.

Trstěnice vedly o 4 branky ve 29. minutě, přesně se trefil Zdeněk Hušek.

Gólově se prosadili i domácí, trefil se Pavel Hojda.

Skóre se měnilo znovu ve 41. minutě, tentokrát v šanci nezaváhal Jiří Heinzl.

A hosté se do poločasu prosadili ještě jednou, ve 44. minutě zvýšil už na 6:1 Jan Švajgl, pro kterého to byla druhá branka v zápase.

Týmy tak šly do kabin za v podstatě rozhodnutého stavu 6:1 pro hosty.

Druhý poločas:

Tempo ve druhé plli trochu opadlo, přesto se hostům podařilo svůj jednoznačný náskok ještě navýšit.

V 68. minutě završil svůj hattrick útočník Trstěnic, Miroslav Kala.

V 75. minutě završil gólový účet zápasu svou druhou brankou Zdeněk Hušek, hosté si tak odvezli z Hrozňatova výhru 8:1.