11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Větřní opět vyhrálo

24. J. Tůma (p.) , 85. J. Troup - 16. R. Weinhard , 21. J. Sukdolák , 34. P. Gutheis , 61. P. Gutheis
24

Po horším začátku nabralo Větřní formu a vyhrálo i na hřišti béčka Trhových Svinů a je už na třetím místě.

První poločas pro hosty

Zápas začal lépe pro hosty. Kotlár se dostal ke střele, tu domácí brankář vyrazil a Rudolf Weinhard poslal hosty do vedení 0:1. O pár minut později poslal Gutheis přesný centr do vápna a Jiří Sukdolák zvýšil na 0:2. Domácí tým snížil, když dostal výhodu penalty a tu proměnil Jiří Tůma 1:2. Větřní, ale ještě do poločasu odskočilo o dvě branky. Petr Gutheis dostal ve vápně trochu prostoru, uvolnil se a zamířil přesně k tyči 1:3. První poločas tak vyzněl lépe pro hosty.

Větřní si zápas pohlídalo

Druhý poločas domácí tým prostřídal sestavu a zatlačil hosty. Ty vysvobodil po centru Weinharda znovu Petr Gutheis a zvýšil už na 1:4. Domácí tým ještě stihl zkorigovat výsledek brankou Josefa Troupa na 2:4. Více se mu už, ale nepdoařilo. Za týden přivítá Větřní doma Chvalšiny. Trhové Sviny přivítají Hrdějovice.

SK Větřní
Vlastimil Sulzer (trenér): chtěli jsme prodloužit vítěznou serii, věděli jsme že nás nečeká nic lehkého,neboť domácí hrají doma dobře.Do zápasu jsme vstoupili dobře a v 16.minutě dali první branku , po střele Kotlára dorážel Weinhard. Druhou branku jsme přidali ve 21.minutě po centru Gutheise a zakončujícího Sukdoláka.Domácí snížili z penalty ve 24 minutě. Dvougolové vedení jsme si vzali v 34.minutě po uvolnění Gutheise na vápně a jeho přesné střele 1:3.První půli jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli.Druhý poločas domácí prostřídali a trochu nás zatlačili, ovšem 61.minutě po akci Weinhard a zakončující Gutheis jsme odskočil na 1:4.Domácí zápas nechtěli jen tak dohrát a snažili se snížit, to se jim povedlo v 85.minutě. Myslím že jsme byli lepším týmem a vezeme si zaslouženě tři body,celý tým pracoval tak jak jsme si řekli,opět bylo vidět duo Weinhard a Gutheis, cením si týmového výkonu. Připravíme se na poslední zápas v domácím prostředí a budeme chtít prodloužit sérii,čeká nás derby s Chvalšinami.