20.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Staré Ransko vyloupilo Novou Ves

18

20. kolo se nese ve znamení překvapivých výsledků a jinak tomu nebylo ani v Nové Vsi, kam přijelo Staré Ransko a odvezlo si všechny tři body.

Poločasové skóre stanovil Zvolánek

Dlouho se v Nové Vsi čekalo na gól, diváci tedy byli značně nervózní. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale bez gólového efektu. Až přišla 38. minuta, kdy se trefil Zdeněk Zvolánek a stanovil poločasové skóre na 1:0 pro hosty.

Vítězství pečetil Holcman

I druhá půle se nesla ve vyrovnaném duchu, kdy se čekalo, jestli se domácím podaří srovnat. Diváci se ne a ne dočkat branky a vypadalo to, že hosté odjedou s hubenou jednogólovou výhrou, proti tomu však byl František Holcman, jehož gól v 89. minutě znamenal konečný stav 2:0 a důležité tři body pro Staré Ransko.

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
R. Závorka [-] - L. Holcman [-] , D. Suchý [-] , J. Beneš [-] , J. Novák [-] , M. Šimek [-] , T. Sobek [-] , L. Appelt [-] , J. Hájek [-] , P. Jelínek [-] (71. L. Nedoma [-] ) , M. Šimek [-]

TJ Spartak Staré Ransko
A. Kadlec [-] - M. Ročárek [-] , Z. Zvolánek [-] (60. J. Pecina [-] ) , F. Holcman [-] , J. Dymáček [-] (72. M. Losenický [-] ) , V. Hudec [-] (83. F. Nepovím [-] ) , M. Vavroušek [-] , M. Říha [-] , P. Novosad [-] , O. Mišinger [-] , T. Hocke [-]

ŽK: 44. J. Novák , 87. T. Sobek .
Hráči zápasu: Z. Zvolánek , A. Kadlec , T. Hocke , F. Holcman .
Počet diváků: 79. Rozhodčí: VOJTÍŠEK Radek - MUZIKÁŘ Ondřej, NETOPILÍK Jaroslav (N).