26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Dříteň vyloupila Frymburk

20

Zápas týmum co už o nic nešlo, přinesl zápas bez nervů. Nakonec se hostům podařilo vyhrát a udělat si tak žízeň na dokopnou.

První poločas skončil nerozhodně

Poslední zápas se sezony se hrál v poklidném tempu. Uvolněný fotbal přinášel i šance a hned v šesté minutě se trefil Dušan Račák 1:0. O vyrovnání se postaral Pavel Švejda 1:1. Další šance už ani jeden tým nevyužil a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Tři body trefil Jiří Hromada

Druhý poločas pokračovala uvolněná hra. Domácí tým své šance zahazoval, když narazil pokaždé na dobře připraveného Píchu v bráně hostí. To hostující tým produktivní byl a vedoucí branek vstřelil Jiří Hromada 1:2. Frymburk se snažil o vyrovnání, ale žádná jeho šance k brance nevedla. Dříteň hrozila z brejků, ale ani ona nebyla úspěšná. Nakoenc si odvezl hostujicí tým všechny body. Dříteň skončila na sedmém místě. Frymburk o dva body před ní na místě šestém.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Vyhráli jsme ve Frymburku a zpříjemnili si dokopnou, takže spokojenost, na to v jaké jsme jeli sestavě asi dobrý. Oba týmy měli jistou záchranu tak se i v takovém duchu zápas odehrával. Takový pouťák. Jen rozhodčí moc nezvládal na obě strany...