22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Velešín udolal Dolní Dvořiště

19. J. Smolík , 62. J. Zatloukal , 70. F. Zimek - 25. T. Zeman , 27. T. Zeman
26

Na podzim Velešín na hřišti Dolního Dvořiště prohrál a chtěl jim porážku vrátit. Zápas nakoenc nabídl podobné drama jako podzimní zápas a tentokrát s lepším koncem pro Velešín.

Domácí tým vedl, ale Tadeáš Zeman během minuty zápas otočil

Zápas začal ve vysokém tempu a Dolní Dvořiště ukázalo, že nepřijelo jenom bránit. Přesto do vedení šel domácí tým, když se prosadil Jakub Smolík 1:0. S hostujícím týmem to, ale nic neudělalo. Práv naopak ještě přidal a Tadeáš Zeman vyrovnal na 1:1. Uběhla sotva jedna minuta a Tadeáš Zeman se dostal opět k míči a znovu mířil přesně 1:2. Domácí tým byl zaskočený a Dolní Dvořiště v euforii, ale žádná další branka do poločasu už nepadla.

Velešín otočil zápas ve svůj prospěch

V druhém poločase pokračoval atraktivní fotbal. Především Velešín začal kousat a hnát se za vyrovnáním. To se domácím podařilo, když se trefil Jakub Zatloukal 2:2. Velešín chtěl zápas strhnout na svou stranu a také se dočkal. František Zimek poslal domácí do vedení 3:2 a pro důležité body. Ve zbytku zápasu se už Dolnímu Dvořišti nepodařilo vyrovnat a tak všechny body bere Velešín. Dolní Dvořiště podalo dobrý výkon, ale body nezískalo a za týden jede na Sedlec. Velešín čeká venku Dříteň.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): Neodehráli jsme vůbec špatný zápas. Hlavně první půli jsme hráli dobře. Ale na druhou stranu,k čemu nám to je když dostáváme góly jaký dostáváme. Bohužel. Minimálně bod jsme měli odvést. Teď se musíme soustředit na poslední zápasy. Ještě nic není ztraceno a všichni pro to uděláme maximum.