23.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

--

--

Uhelné sklady zvítězily na hřišti posledního Radotína a vrátily se na druhé místo

0

Mezi Radotínem a Uhelnými sklady byl před tímto zápasem rozdíl 34 bodů. Přesto se favorizované Uhelné sklady strachovaly o výsledek do poslední chvíle.

Na hřiště posledního Radotína přijely druhé Uhelné sklady, v úvodu utkání však žádný rozdíl mezi týmy patrný nebyl. Po půlhodině hry však hosté procitli. Ve 27. minutě zařídil vedení svého mužstva Zmeškal. Dvě minuty mohl stejný hráč přidat další gól, bránu však přestřelil. A za čtyři minuty Zmeškal v akci potřetí. Nejprve byl faulován, poté centr z následného trestného kopu sám uklidil do brány - 0:2. To bylo v prvním poločase vše.

Domácí se nevzdali a v 52. minutě zásluhou Pokrovského snížili. Radotín tak mohl začít pomýšlet na bodový zisk. Vyrovnat se aledomácím hráčům už nepodařilo, naopak dvě minuty před koncem úspěšně zakončil protiútok hostující Zilvar a upravil na konečných 1:3.