19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

FŠ Třebíč uhání za postupem

12

Další důležitý krok za postupem udělali fotbalisté FŠ Třebíč, když doma porazily Třebelovice jasně 4:0.

Domácí o dva góly lepší

Na vedoucí půdu FŠ Třebíč přijely fotbalisté Třebelovic, kteří přijeli posilněni vysokou domácí výhrou nad Rudíkovem, čímž pomohli svému nynějšímu soupeři k trháku. FŠ Třebíč totiž dokázala zvítězit na půdě předposledního Horního Újezdu 3:1. Na podzim zvítězila po gólové nadílce FŠ Třebíč 7:3. Víkendové zápasy se odehrávaly za skvělého fotbalového počasí a zápas v Borovině kde hraje svoje domácí zápasy FŠ Třebíč, nebyl vyjímkou. Domácí marodka se také trochu vylidnila a tak byl domácí celek jasným favoritem. Případným vítězstvím by se náskok Třebíče na již druhou Vladislav navýšil na rozdíl pěti bodů. A domácí také vstoupili do zápasu skvěle, jak už to u jejich utkáních bývá. V 11. minutě šli také zásluhou Jiřího Roupece do vedení 1:0. Domácí fanoušci poté očekávali další góly v hostující sítí, ale nakonec byli rádi  že sami neinkasovali. K jejich štěstí pak byla odpískána ve 41. minutě penalta, kterou dokázal proměnit Tomáš Růžička, jehož gól tak mohl uklidnit domácí borce do druhé půle

Domácí přidali další dva góly

Také ve druhé polovině byla převaha na domácí straně. Vycházeli že zabezpečené obrany a v 56. minutě se přihlásil ke slovu Miroslav Bukáček, kterého branka na 3:0 už znamenala rozhodnutý výsledek. Domácí tým tak v pohodě kráčel k další výhře a v 80. minutě pečeti dobrý výkon celého týmu svou druhou brankou v zápase Miroslav Bukáček - 4:0.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Utkání bylo bojovné, ale naprosto férové, určitě se muselo lidem na tribunách líbit. Dnes to byl z naší strany slušný výkon proti jednomu z nejlepších týmů v OP. Všichni hráli dobře. Bránili jsme a útočili společně a organizovaně.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hrající trenér: Bohužel jsme se nesešli v optimální sestavě, ale nic to nemění na tom , že soupeř byl ve všech směrech o dvě třídy lepší. První poločas jsme jakž takž zvládli, ale ve druhém se hralo pouze na naší polovině a domácí zasloužene zvítězili pouze o čtyři branky. V tomto utkání jsme bohužel selhali a musíme se poučit do dalších utkání. Potkali jsme nejlepší kombinační tým v Okrese a tímto ještě jednou Fš Třebíč gratuluji k zaslouženému vítězství a přeji jim postup do krajských soutěží.

J. Slatinský [-] - M. Filipec [-] , T. Růžička [-] (59. M. Hobza [-] ) , T. Beran [-] - J. Roupec [-] , T. Vrba [-] , M. Minář [-] (13. O. Jeřábek [-] ) , L. Tomek [-] (82. R. Fišer [-] ) , L. Hráček [-] - D. Adam [-] (75. M. Ustohal [-] ) , M. Bukáček [-]

M. Nesiba [-] - J. Buček [-] (82. V. Dobrozenský [-] ) , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , M. Šmíd [-] , S. Michal [-] (68. J. Krula [-] ) , J. Rakušan [-] (46. K. Skoumal [-] ) , J. Jurka [-] , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-] , O. Navara [-]

ŽK: 76. O. Navara .
Hráči zápasu: J. Slatinský , M. Filipec , M. Bukáček , J. Roupec .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: NESTROJIL Zbyněk - HOLÍK David, BRABEC Aleš.