18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Hartvíkovice si vezou domů všechny body

30. J. Grün (p.) - 26. M. Kopuletý , 52. D. Kopuletý , 89. M. Kopuletý
12

Jemnicko B si v zápase s Hartvíkovicemi připsalo další porážku a stále čeká na první jarní výhru

Oba týmy vstřelily po jednom gólu

Jemnicko B přivítalo na svém hřišti Hartvíkovice, které vyhrály první jarní zápas, kdežto Jemnicko B na svou první jarní výhru teprve čeká. Podzimní vzájemný zápas skončil výhrou Hartvíkovic v poměru 3:1. Jemnicku i přes dobře podané výkony patří dvanáctá příčka tabulky nezaručující ještě žádný klid pro setrvání v soutěži. Za pochmurného počasí se hrálo toto nedělní utkání.  Samotný zápas začali domácí dobře, když už v první minutě měli obrovskou šanci, kterou ale neproměnili. Opět  byli domácí hráči v obraně nedůrazný a hosté toho využili, když je poslal do vedení ve 26.minutě Michal Kopuletý - 1:0. Domácím se ale podařilo Jiřím Grunem vyrovnat ve 30.minutě na 1:1.

Hosté ve druhé půli strhli vítězství na svoji stranu

Druhý poločas byli domácí o trošičku lepší než hosté ale nedávali šance a hosté své šance naopak proměňovali. V 52. minutě poslal znovu hosty do vedení David Kopuletý - 1:2. Na konečných 1:3 upravoval svou druhou brankou v zápase Michal Kopuletý.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Zápas jsme začali dobře, když už v první minutě jsme měli obrovskou šanci, kterou jsme neproměnili. Opět jsme byli v obraně nedůrazný a hosté toho využili. Poločas byl vyrovnaný a proto skončil 1:1. Druhý poločas jsme byli o trošičku lepší než hosté ale nedávali jsme šance a hosté své šance dávali.

T. Tesař [-] - L. Sevelda [-] , J. Grün [-] , J. Anděl [-] (72. M. Kristek [-] ) , K. Tesař [-] , M. Habich [-] (69. J. Dřímal [-] ) , D. Mašát [-] (84. M. Kakur [-] ) , M. Sevelda [-] (63. J. Svoboda [-] ) , J. Křivánek [-] , O. Tesař [-] , D. Smetana [-] (46. L. Niederhofer [-] )