20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Baník Líně porazil i dalšího soupeře - tentokrát Pňovany

20. J. Antoš , 50. M. Šluk , 60. J. Janský , 70. J. Antoš , 85. S. Byrtus - 30. M. Hostaš , 63. M. Hostaš
0

Líně se prakticky celou sezonu pohybují ve vrchní tabulce a svým soupeřům to po většinou dávají hodně na jevo. V neděli to na vlastní kůži poznali hráči Pňovan.

1. poločas skončil ovšem remízou

Oba týmy naskočily do zápasu celkem svižně. Ovšem zápasu chybělo jediné - gól. Na hřišti byla vidět spíše defenzivní činnost a zahanbeni byli pro tentokrát záložníci, kterých se v prvním poločase hra moc netýkala. Lépe vstoupili do zápasu ovšem domácí, kteří vedli 1:0.

Hostující Hostaš ale dokázal snížit a do kabin se šlo za nerozhodného stavu - 1:1.

Líně zapnuly motory

Druhý poločas ale přebrali domácí plně do své kompetence. Většinou mají Líně dobré právě druhé poločasy a dnešek tomu byl svědkem. Poločasové skóre 1:1 rozhodně nesouhlasilo s výkonem domácích na hřišti, kteří byli vidět po celém hřišti. Ani jeden balon pro ně nebyl ztracený.

Postupně nasázeli hostům 3 branky. Pňovany měly pouze jediného střelce, v obou případech se trefil Hostaš.

Za domácí se trefili - Antoš (2x), Byrtus a Šluk.

Zdroj: pí. Vágnerová (TJ Baník Líně)