17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Vyrovnaný souboj sousedů v tabulce rozsekly až penalty!

0

Takzvaný souboj o šest bodů čekal sedmou Blatnici v devátých Ledcích. Oba soupeře nakonec devadesát minut hry nerozsoudilo, na řadu tak musely přijít penalty.

Jen co si diváci našli své místečko, hned se mohli radovat. Ze středu přišla přihrávka do strany na kraj vápna na Aloise Mravíka, který zametl míč do sítě. Hosté se ale nenechali zaskočit a brzy bylo srovnáno, když na konci akce byl Zdeněk Kasl. Pokud tyto dva góly dělilo devět minut, na ten další se čekalo jen čtyři. Svému týmu totiž vedení vrátil Milan Gleissner

Ve druhém poločase se na branku čekalo do šestašedesáté minuty, kdy srovnal výčet utkání Michal Greif. Utkání nakonec i přes drobné náznaky šancí již rozhodnuto nebylo, nejvíce emocí zvířila situace, kdy byla pravděpodobně ve vápně hostí nastřelena ruka, rozhodčí však vše viděl ještě před ním.

Domácí se ale přeci jenom výhry dočkali, když v penaltové rozstřelu zvítězili 4:3.

FK Ledce
Marek Matějka: „Od začátku utkání jsme byli lepší. Hosté dělali chyby v rozehrávce, ovšem naše dvě za celý zápas dokázali potrestat. Mrzí mě neodpískaná penalta a břevno.“

TJ Slovan Blatnice
Jiří Mesl: „Domácí byli houževnatější, ovšem my jsme díky našim brejkům mohli vyhrát. Stínem utkání jsou tři hráči v nemocni.“