17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Poslední Manětín uspěl ve třetích Křelovicích!

0

Malé překvapení, nutno dodat, že ne jediné v tomto kole, se urodilo na úkor třetího celku tabulky. Poslední Manětín totiž nejenže utkání dovedl k remíze, ale následně byl úspěšnější i v pokutových kopech.

Utkání se pro hosty nezačalo vyvíjet vůbec dobře. Již ve třiadvacáté minutě totiž domácí předvedli rychlou nárážečku ve vápně, kterou zakončil z otočky Petr Vacín. Aby toho nebylo pro Manětín málo, po chvilce se zranil útočník Mára, kterého musel nahradit Tintěra. A přestože první půle přinesla ještě řadu šancí, diváci již další branku neviděli.

Podobný obrázek hry byl k vidění i ve druhé části. Do vývoje utkání zasáhla až čtyřiašedesátá minuta. Domácím se dostalo výhody pokutového kopu, ovšem Kronďák Kyprého pokus lapil. Manětín pak prakticky z protiútoku vyrovnal. Stejnou výhodu totiž obdrželi i hosté a Petr Zelenka srovnal výčet utkání.  A protože ani další z mnoha šancí již v síti neskončil, měly pokutové kopy i rozhodnout celé utkání.

V těch domácí střelci hned dvakrát selhali, hosté se tak mohli radovat z vítězství 4:3.

TJ Jiskra Křelovice
Milan Zeman: „Šancí bylo dost, snad tak dvacet ku pěti. Bylo jich opravdu více, než jak vypadá výsledek. Myslím si, že jsme měli více ze hry a naše výhra měla být jasná.“

TJ Sokol Manětín
Jan Kronďák: „Odehráli jsme dobré utkání. Bylo vyrovnané s kvalitní soupeřem. Šancí sice byla spousta, ale branek ne, vytáhli se gólmani.“

R. Šesták [-] - J. Gruber [-] , M. Blažek [-] , V. Komárek [-] , P. Rabada [-] (46. M. Košan [-] ) - L. Strnad [-] (75. M. Bartoš [-] ) , Z. Tabaček [-] (55. P. Masák [-] ) , V. Tyr [-] , P. Vacín [-] - J. Musil [-] (85. M. Nechutný [-] ) , L. Kyprý [-]

J. Kronďák [-] - A. Bachmann [-] , T. Vošta [-] , J. Bulín [-] , P. Zelenka [-] - J. Hrbáček [-] , P. Bulín [-] , J. Trojan [-] , P. Souček [-] (80. V. Dostál [-] ) - L. Mára [-] (35. L. Tintěra [-] ) , J. Kolesa [-]