16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Duel sousedů v tabulce ovládli hosté

0

Oba týmy měly před dnešním utkáním stejný počet bodů a po vzájemné remíze 3:3 sliboval fanouškům i tento duel gólové hody. Šťastnější nakonec byli hosté, kteří se prosadili hned čtyřikrát, navíc se prezentovali bezchybnou obranou.

Skóre utkání se měnilo již ve dvanácté minutě, když jeden ze svých brejků dokázal proměnit Stanislav Schejbal. Před úvodním hvizdem se  podařilo Zbůchu vedení navýšit, tentokráte František Paum vystihl chybu domácí zálohy, když zachytil pokus o malou domů.

Poslední kapky naděje pro domácí zhatil opět Stanislav Schejbal, který se znovu dokázal prosadit z rychlého protiútoku a výčet utkání i hattrick dokonal v pětasedmdesáté minutě, když si sám vypracoval další šanci a zakončil levou nohou.

SK Slavia Vejprnice B
Jiří Kryštof: „Šance jsme měli, ale neproměnili. Doplatili jsme na obrovské chyby v obraně a zároveň jsme sami bránu netrefili.“

TJ Baník Zbůch
Jiří Střeštík: „Takticky jsme utkání zvládli. Hrozili jsme brejky, které se nám dařilo proměňovat, ve druhém poločase nás navíc zachránil několikrát gólman.“

J. Krištof [-] - L. Míčko [-] , K. Stuchl st. [-] , P. Loužecký [-] , M. Hrubý [-] (60. J. Roskovec [-] ) - D. Takáč [-] , J. Rollinger [-] (46. M. Havlas [-] ) , R. Katona [-] , T. Motyka [-] , O. Herzog [-] (70. J. Žemlička [-] ) - F. Loukota [-]

J. Šrajber [-] - J. Jirka [-] , D. Lorenc [-] , A. Mašek [-] , T. Bártek [-] - F. Paum [-] , J. Daňhel [-] , D. Mrázek [-] , A. Prokop [-] - S. Schejbal [-] , D. Vija [-]