13.kolo, Plzeňský | Rokycany | III. třída , 2014-2015

--

--

Dnes už ne

0

Hostí přijeli na půdu TJ Sokola Kařeze s dobrou náladou a byli přesvědčení z předešlých zkušeností, že si z dnešního zápasu odvezou body s sebou. Domací dnes ovšem odmítli, aby se scénář předešlých zápasů těchto dvou týmů opakoval. Hned v první půli přišla mrazivá sprchá pro hostí, když rozhodčí odpískal konec prvního poločasu výsledek na tabuli ukazoval 2:0 pro Domácí TJ Sokol Kařez. K žádnému velkému zvratu nedošlo, ba naopak. Kařez nepustila Kakejcov do žádných šancí a k tomu přidala ještě další dvě branky. Rozhodčí ukončil zápas s výsledkem 4:0 pro domácí tým TJ Sokol Kařez.