16.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

--

--

Druhý Kolinec zachraňoval vítězství na půdě posledních Soběšic, domácí překvapivě sahali po bodu

0

Měl to být jednoznačný zápas, ale kupodivu nebyl. Druhý Sokol Kolinec přicestoval do Soběšic, které jsou poslední a všichni očekávali, že zápas bude brzy rozhodnut a Kolinec suverénně zvítězí.

Do poločasu vedl druhý Kolinec na trávníku posledních Soběšic 2:0, ale ve druhé půli se přestallo druhému celku tabulky dařit, jak střelecky, tak i herně a toho domácí využili, snížili na 1:2 a proti favoritovi sahali po bodu

První poločas probíhal podle očekávání

Když už se v 8. minutě zápasu trefil hostující Josef Horák, zdálo se, že Kolinec bude mít otěže zápasu pevně v rukou. Jenže všechno nakonec probíhalo podle zcela jiných not a domácí se osmělovali k protiútokům, až vše zakončel brejk favorizovaných hostů ve 40. minutě, když skóroval Václav princ.

Poslední domácí málem vyrovnali

Kolinec dál útočil, ale v 78. minutě přišla sprcha pro favorita z kopačky Rudolfa Heráka, ten snížil na 1:2 a domácí, kteří jsou poslední v tabulce, jakoby v tu chvíli polili svěcenou vodou, začali útočit a málem vyrovnali. Nakonec druhý tým tabulky z Kolince udržel s vypětím všech sil jednobrankové vedení.

TJ Soběšice
Rudolf Herák, autor domácí branky: "I když hrajeme fotbal především pro zábavu, bylo vynikající sehrát tak dobrý zápas s druhým celkem soutěže. Škoda, že jsme nevyrovnali."

TJ Sokol Kolinec
Václav Princ, autor branky hostů: "Soupeře jsme tak trochu podcenili, což se nám málem stalo osudným. Ale faktem je, že jsme nakonec vyhráli proti celku, který asi sehrál jeden ze svých nejlepších zápasů během sezóny."