3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Šebkovice rozhodly po změně stran

50. Š. Dvořák , 54. M. Novotný , 68. Z. Starý (vl.) , 72. D. Večeřa - 73. I. Plhal
17

Nováček soutěže z Radešínské Svratky zajížděl k zápasu do Šebkovic, ale navázat na bodový zisk z prvního kola se mu nepodařilo.

První poločas smírně bez branek

Hosté začali velmi dobře, ale Mužátkův roh nikdo v branku nepřetavil. Na druhé straně zahrozil aktivní Novotný, ale jeho střelu z úhlu hosté vykopli z čáry. Ke konci první půle si míč ke střele rovnal Michal Šacl, ale Kubovu bránu minul. Domácí mohli otevřít skóre díky Říhovi, ale ten v jasné šanci selhal a vysoko přestřelil.

Šebkovice po změně stran zabraly

Úvod druhé půle rozhodl. Nejprve míč po standardní situaci propadl až k Dvořákovi, který díky teči otevřel skóre - 1:0. Chvíli na to si po dlouhém nákopu s obranou hostí pohrál Novotný a střelou k tyči zvýšil vedení domácích - 2:0. Poté hosté dobývali branku domácích, ale z jejich snahy branky nevyplynula. V 68. minutě domácí podnikli rychlý výpad do otevřené obrany hostů a Říhův centr si před Novotným do vlastní sítě srazil Starý - 3:0. O čtyři minuty později domácí brejk z pravé strany dotlačil do sítě Večeřa - 4:0. Hosté ihned poté snížili po pěkné akci po ose Starý - Pekárek - Plhal a bylo to 4:1. V závěru utkání již žádná další branka nepadla.

FK TJ Radešínská Svratka
Pavel Kříž (trenér): První půle byla vyrovnaná, místy jsme byli i lepší, ale gól jsme nedali. To se krátce po půli dvakrát povedlo domácím, což rozhodlo o osudu utkání. V závěru jsme pouze korigovali.

TJ Sokol Šebkovice
J. Kuba [-] - Š. Dvořák [-] , M. Novotný [-] (83. P. Durda [-] ) , Z. Přibil [-] , Z. Roupec [-] , T. Kotačka [-] , D. Večeřa [-] (87. D. Bílek [-] ) , V. Říha [-] (88. J. Holčapek [-] ) , Z. Karásek [-] , D. Karásek [-] , O. Netík [-]

P. Chrást [-] - M. Drdla [-] - J. Chrást [-] (83. P. Veselý [-] ) , R. Smejkal [-] , Z. Starý [-] , I. Plhal [-] , M. Mužátko [-] (88. J. Malý [-] ) , Z. Josífek [-] (69. L. Gabriel [-] ) , J. Janů [-] , M. Pekárek [-] , M. Šacl [-] (79. V. Skryja [-] )

ŽK: 81. D. Karásek , 85. V. Říha .
Hráči zápasu: M. Novotný , T. Kotačka , Š. Dvořák .
Místo: Šebkovice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Burza Milan - RYGL Luboš, DVOŘÁK Jiří.