16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2014-2015

--

Fotbalisté Hradiště loupili na hřišti Dýšiny

56. T. Křen , 59. T. Křen - 22. O. Houdek , 38. K. Hamberger , 78. M. Furár , 81. K. Dendis
0

V rámci šestnáctého kola přivítali fotbalisté Dýšiny B na svém hřišti soupeře z Hradiště. Hosté si již během prvního poločasu vypracovali náskok o dva góly, který v druhé půli udrželi a nakonec zvítězili 4:2!

Domácí fotbalisté se nacházejí na předposledním místě tabulky, hosté byli před začátkem duelu na osmé pozici, takže byli favority. Tuto roli potvrdili již v prvním čtyřiceti pěti minutách, kdy se dostali do trháku o dvě branky. Domácího brankáře překonal záložník Ondřej Houdek, do první přestávky ještě zvýšil náskok hostí forvard Karel Hamberger.

Ve druhém poločase se prosadili i domácí bojovníci, kteří se za nepříznivého stavu utkání nevzdávali. Dvě branky zaznamenal záložníky Dýšiny Tomáš Křen. Hostující hráči Hradiště si však duel nenechali utéct a odmítli dělbu bodů. Jejich vedení jistil přesným zásahem záložník Martin Furár, čtvrtý úspěch hostí zaznamenal bek Karel Dendis a Hradiště si tak odvezlo všechny tři body.