13.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Hradešice stále bez bodů

41. M. Melka - 14. S. Strejc , 19. T. Vlk
6

Domácí Hradešice, kteří spadli z 1. B třídy určitě chtěli prožít lepší úvod sezony a po dvou kolech, kdy jim na kontě bodů svítí nula nejsou v nejlepší náladě.

Snový úvod Mochtína

Hradešici chtěli odčinit minulou porážku, ale ve 14. minutě se jim to opět stížilo, to když se za hosty prosadil Stanislav Strejc a poslal hosty do vedení 0:1. O pět minut bylo na domácí straně ještě hůře, protože se prosadil Tomáš Vlk a hosté náhle vedli 0:2. Těsně před poločasem se domácím podařilo snížit, když se za domácí prosadil z Melkovi jedenáctky Milan Melka.

Nudný druhý poločas

Ve druhé půli se domácí snažili vyrovnat, což se jim nepodařilo a hosté tak mají na svém kontě plný počet 6 bodů, naopka domácí neprožívají dobrý vstup do sezony a krčí se na dně tabulky bez bodu.

TJ Sokol Hradešice
K. Korytář [-] - F. Vaněček [-] , L. Šmrha [-] , L. Zdichynec [-] , L. Melka [-] - M. Buchta [-] , P. Arnošt [-] (69. D. Vaněček [-] ) , M. Melka [-] (69. M. Kodýtek [-] ) , V. Panuška [-] - F. Melka [-] , P. Melka [-] (77. V. Metlička [-] ) -

TJ Sokol Mochtín B
M. Blahník [-] - S. Jarabica [-] , O. Šup [-] , P. Lorenc [-] , J. Pretzelmayer [-] , L. Kašpar [-] (49. J. Peleška [-] ) , J. Šafránek [-] , J. Podráský [-] , J. Křivánek [-] (77. J. Kolář [-] ) , T. Vlk [-] , S. Strejc [-]

ŽK: 40. P. Arnošt , 76. M. Buchta - 62. T. Vlk , 86. J. Pretzelmayer .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Javorský Josef - BUCHTA Jaroslav (N), BEJVL Stanislav (N).