6.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Nýrsko nenavázalo na vysokou výhru s Bolevcem

24

Překvapení z Tlumačova obralo i Nýrsko..

Žádné výrazné šance na obou stranách

Nýrsko v rámci 6. kola KP zavítalo do Tlumačova, který je nováčkem této soutěže. Všichni vědí, že v Tlumačově je horká půda a je velice těžké zde vstřelit branku.

V tomto duchu také probíhal první poločas, hosté z Nýrska se kombinační hrou snažili dostat na dostřel branky soupeře, bohužel pro ně bez výsledku.

Domácím se podařilo skórovat v 21. minutě, kdy se po přímém kopu zmocnil míče Martin Frček a se štěstím dopravil míč do brány.

První poločas více příležitostí nenabídl a domácí tak odcházeli do kabin v lepším rozpoložení.

Vyrovnání a červená karta pro hosty

Do druhého poločasu vlétlo Nýrsko opět aktivně, vytvořilo si šance a jednu z nich proměnil v 61. minutě Karel Kalivoda.

Domácí hrozili po vyrovnání především z rychlých brejků, po jednom z nich nedokázal dopravit míč za záda gólmana Moravce domácí Copák a tak stav byl nadále 1:1.

V 77. minutě nastala kuriózní situace, kdy obdržel dvě žluté karty a následně červenou střídající hráč hostí Kadlec, který měl údajně výhrady vůči výkonu rozhodčích.

Více vzrušení zápas nepřinesl, utkání tak dospělo až do pokutových kopů.

Pokutové kopy zvládli lépe domácí

Penalty vyzněly pro domácí mužstvo, jehož střelci byli stoprocentní, zatímco hosté z Nýrska jednou neproměnili. Bod navíc tak v tomto utkání získal nováček soutěže Tlumačov.

TJ Start Tlumačov
Michal Frček, hráč domácích: Kdyby nám někdo řekl před zápasem, že budeme mít dva body, tak bychom to brali všemi deseti. Ovšem po průběhu jsme pomýšleli na 3 body. Teď nás čeká Chotíkov, kde to bude určitě velmi složité.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán hostí: Od začátku utkání jsme měli herní převahu, bohužel jsme první inkasovali, což je zvláště v Tlumačově velmi nepříjemné. Po změně stran jsme soupeře zatlačili a dočkali jsme se vyrovnávací branky. Domácí byli nebezpeční hlavně z rychlých protiútoků. Celkově mi od nás chyběla větší touha po výtězství a důraz v zakončení. Bod je pro nás zklamání, které musíme odčinit v dalším zápase s Mýtem.

J. Touš [-] - J. Malík [-] , J. Minařík [-] , R. Šindelář [-] (35. M. Svatoš [-] ) , F. Copák [-] , J. Šot [-] , M. Frček [-] , J. Pfeifer [-] , L. Hruška [-] , T. Řezníček [-] (82. M. Kopecký [-] ) , L. Leitl [-]

J. Moravec [-] - M. Brož [-] , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] , M. Trumpeš [-] (73. M. Bastl [-] ) , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] , I. Varga [-] (84. A. Antonovics [-] ) , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] , D. Kotlan [-] (29. T. Rubáš [-] )

ŽK: 48. F. Copák , 76. J. Minařík , 78. L. Leitl - 13. D. Kotlan , 24. I. Varga , 77. O. Kadlec , 88. K. Kalivoda ml. . ČK: 77. O. Kadlec .
Počet diváků: 135. Rozhodčí: Šiška Pavel - ŘÍHA Zdeněk, RUBÁŠ Jaroslav.