6.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Kájov nadělil Vyššímu Brodu bůra a veze tři body

23

Kájovští měli minulé kolo volno, a tak přijeli do Vyššího Brodu s velkou chutí. Domácí rozdrtili pěti góly!

Brzká branka zaskočila Dynamo

Kájovští nastoupili ve Vyšším Brodě po volném kole s velkou chutí a brzy šli také do vedení. V osmé minutě se po akci Haláčka s Čabelou dostal do vápna Luigi Kolaj, který přesnou střelou k tyči otevřel skóre utkání – 0:1. Druhá branka nenechala na sebe příliš dlouho čekat. V devatenácté minutě sklepl Čerovu přihrávku Kolaj přímo na Andreje Didkivského, který střelou z první trefil levačkou odkrytou bránu za Klímou – 0:2. Domácí se do konce prvního dějství nemohli dostat do hry, natož vsítit kontaktní branku, a tak první půle skončila dvougólovým vedením Kájova.

Hosté si ve druhé půli s chutí zastříleli

Ten, kdo se obával pověstné Csaplárovy pasti, tak nemusel. Protože již minutu po začátku druhého poločasu vstřelil třetí branku Kájova Ondřej Maršál, když chytře vystihl malou domů domácího obránce a pohodlně prostřelil Klímu potřetí – 0:3. Další branka padla až ve třiasedmdesáté minutě, kdy Haláčkova kolmice našla střelce první branky Luigi Kolaje, který se ani podruhé v zápase nemýlil a šajtlí zvýšil na 0:4. Poslední hřebíček do vyšebrodské rakve zatloukl pět minut před koncem utkání Ondřej Maršál, který se prodral do vápna a poslal míč podél brankáře k tyči. Utkání tak skončilo debaklem domácího Dynama v poměru 0:5. V dalším kole zajíždí Dynamo na půdu Nové Vsi a Kájov přivítá doma v derby Český Krumlov B.

TJ Sokol Kájov
Miroslav Grabec, trenér: V zápase rozhodla větší "fotbalovost" v zakončení. Po pauze jsme si s chutí zastříleli.

FK Dynamo Vyšší Brod
F. Klíma [-] - J. Šesták [-] - R. Bartoň ml. [-] , V. Syrovátka [-] , R. Bäuml [-] , T. Dibďák [-] , T. Račák [-] , M. Pěnčík [-] , R. Rousek [-] , D. Poláček [-] , P. Poštulka [-]

J. Glonec [-] - J. Petřík [-] , V. Žilavý [-] , J. Němec [-] - J. Haláček [-] , P. Doubek [-] , J. Čer [-] , I. Didkivský [-] - D. Čábela [-] , L. Kolaj [-] , A. Didkivský [-]

ŽK: 48. J. Šesták , 75. P. Poštulka .
Hráči zápasu: O. Maršál , J. Haláček , L. Kolaj .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Kemény Zdeněk - PROCHASKA Petr (N), KORBEL Karel (N).