12.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Drama jako hrom! Ve Vrábči se body dělily, Týn promrhal tříbrankové vedení

22

Divoké a emotivní bylo utkání dvou celků z opačných umístění tabulky. Osmé Vrábče bylo proti předposlednímu Týnu mírným favoritem, přesto to však byli hosté, kdo šel do tříbrankového vedení. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku, srovnali na 3:3. Poté se hra přelévela ze jedné branky na druhou a nakonec utkání skončilo hokejovým výsledkem 5:5.

TJ Vrábče
Michael Schuster (hráč): Do zápasu jsme šli s tím, že chceme vyhrát a udržet kontakt s horní polovinou tabulky, což se nám ale tak úplně nepovedlo. Zaskočil nás začátek první půle, kdy hosté parádně kombinovali a platilo to. Poločas byl 1:3. Druhý poločas byl jasně náš a měli jsme vyhrát, jenže když jsme dali gol tak hosté našli odpověď. Remíza zasloužená pro obě mužstva.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Jaroslav Brom (hráč): Pro zápas ve Vrábči jsme zase horko těžko lepili sestavu. Nakonec jsme měli i 2 borce na střídání, z nichž jedním byl asistent trenéra Martin Klička. Před zápasem bychom bod brali, ale když jsme po 25 minutách vedli 3:0, nikoho z nás nenapadlo, že bychom mohli odjet jen s remízou. Domácí docela hořeli a my se po pěkných akcích často dostávali k zakončení. Zahozené šance nás až tak nemrzely, 3:0 vypadalo jako solidní náskok. Bohužel jsme dostali gól do šatny na 3:1, který Vrábče nakopl. Do druhého poločasu domácí protočili sestavu a začali jsme hořet my. Najednou jsme prohrávali 4:3 a v tu chvíli to vypadalo, že odjedeme dokonce s prázdnou. Naštěstí náš hlavičkář Prochy rychle vyrovnal a chvíli na to jsme šli zpátky do vedení, když mi na gól centroval dobře hrající Luca Poni. Vedení 5:4 nám ale dlouho nevydrželo, domácí po dalším závaru srovnali a nakonec jsme byli rádi, že jsme v té divočině ukopali alespoň bod za remízu 5:5. Myslím, že pro trenéry obou mužstev je radost trénovat takto ofenzivně naladěné manšafty.