2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

Suchdol doma zvítězil nad Třeboní "B"

26. L. Štěpánek , 31. M. Bednář (p.) , 46. J. Záruba - 28. J. Kalvas
20

Do Suchdola přijela Třeboň. Zápas se za slunečného odpoledne lépe vydařil domácím, kteří zvítězili 3:1

Penalta v prvním poločase

Do utkání lépe vstoupil Suchdol, když se ve 26.minutě trefil Lukáš Štěpánek. Dvě minuty na to Třeboň srovnala na 1:1 po gólu Jakuba Kalvase. Za další tři minuty se ozval hvizd a kopala se penalta, kterou proměnil Matěj Bednář. Do konce poločasu se už skóre neměnilo a do kabin se šlo za stavu 2:1

Červená karta Hofmanna

Suchdol vstoupil aktivně do druhého poločasu a hned dokázal skórovat, když se trefil Kuba Záruba. Utkání se dále hrálo ve velkém tempu,ale bez gólů. V 83 minutě šel Záruba sám na brankáře, ale byl faulovaný Hofmannem, který za tento zákrok viděl červenou kartu a Třeboň dohrávala o 10. Suchdol si svým výkonem vítězství zasloužil