8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Prachatice B dostaly v Dražejově neslavného bůra

26

Dražejov doma je silný a předvádí dobrý fotbal, o tom se nyní přesvědčily Prachatice B, které odjely s pětkou.

Domácí si udělali dvoubrankový náskok

Tento zápas se Prachaticím B vůbec nepovedl, zato Dražejov zahrál opravdu dobře. Ve 25. minutě rozjásal stovku fanoušků tradiční střelec Tomáš Hrčka. O sedm minut později dal na 2:0 Pavel Poláček.

Dražejov dokončil kolotoč celkem pěti góly

Hned po hvizdu rozhodčího dal P. Poláček svůj druhý gól a Prachatice B byly na odpis. V 64. minutě se prosadil střídající Michal Mertl a konec zápasu patřil opět Tomáši Hrčkovi, který si také připsal druhou branku v zápase.