3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Chýnov uhrál první tři body v této sezoně hubenou výhrou nad Olympií

17

Domácí nasadili vysoké tempo, Chýnov těžil z rohového kopu

Chýnov využil jeden ze svých rohových kopů a ujal se vedení

Zápas mezi domácím Týnem nad Vltavou a hosty z Chýnova byl opravdu slušnou podívanou. Oby týmy nasadily vysoké tempo a aktivní hrou si oba vypracovávali šance, ale každý jiného druhu. Domácí se snažili hrát hodně po stranách a centrovali míče do vápna, tam stali připravení obránci Chýnova, kteří vždy míš odhlavičkovali do bezpečí. Vetšina ze šancí hostů skončila zahráním rohového kopu, jednoho z nich využili ve 32.minutě, Kubík vyrazil míč pouze do zad obránce a od něho se odrazil míč k Doubravovi, který pohodlně uklidnil míč do prázdné branky 0:1.

Olympie tlačila, ale branku nevstřelila

Druhý poločas začali lépe domácí a hned v úvodu mohli srovnat krok, ale Vařil hlavičkoval do břevna. Tlak domácích se stupňoval a přinášel šance, jednu obrovskou měl na noze Lukeš, který ve skluzu minul branku jen o pár centimetrů. Jelikož domácí otevřeli hru, Chýnov čekal na chyby a rychlé protiútoky. Olympie se snažila hrát aktivně, ale většina pokusů skončila ještě před vápnem. Zápas další branku nepřinesl a tak si hosté z Chýnova odvážejí hubené vítězství 0:1

FK Olympie Týn nad Vltavou
Jiří Orlíček - trenér: Po ,,výprasku" v Č.Dvorech nemohu mým hráčům moc toho vytknout i když jsme prohráli. V prvním poločase Chýnov hrozil ze standartních situacích, které jsme do 31' zvládli uhrát. Bohužel v této minutě kopali hosté roh . Náš brankář Kubík boxoval míč , který zasáhl našeho obránce do zad a vrátil se k soupeři , který dal vítěznou branku. My jsme měli nějaké náznaky, které hlavně táhl Stoklasa a Liška. Ve druhém poločase po centru Housky měl Vařil 100% šanci . Bohužel trefil hlavou břevno. Další šanci po standartní situaci Meidla netrefil Lukeš. Do konce zápasu jsme se snažili o vyrovnání. Velmi dobře zahráli Stoklasa a Stejskal. Domácí tým se shodl, že obránce Mareš, předvedl nejlepší výkon z týmu hosti, hrál tvrdě a po jeho straně nás tam moc nepouštěl

M. Kubík [-] - L. Bindr [-] (35. A. Novotný [-] ) , M. Stejskal [-] , P. Vařil [-] , J. Liška [-] , M. Šálený [-] , T. Houska [-] , M. Boček [-] , J. Meidl [-] , L. Stoklasa [-] (88. D. Maruška [-] ) , O. Lukeš [-]