13.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

--

--

Bujokové a Roučka - tito střelci odpravili lhenické béčko

14

Jako den a noc – tak rozdílné byly poločasy odehrané rezervou v utkání s vacovským rezervním týmem, který je na čele OP a ještě v loňské mistrovské sezóně byl účastníkem I.B třídy.

Domácí zaskočili lídra soutěže celkově výborným prvopoločasovým výkonem a zaslouženě si vytvořili dvoubrankový náskok. Ve 25.´je poslal do vedení P.Prenner (1:0) a ve 35.´ přidal druhý gól J.Mrkvička (2:0).

Do druhé půle jako kdyby nastoupil jiný domácí tým. Tentam byl herní projev z prvních pětačtyřiceti minut. Náhlého herního útlumu a kupících se chyb zkušení Vacovští využili a G.Bujokem (v 58.´) a Roučkou (v 68.´) srovnali na 2:2. A protože domácí pokračovali v mdlém výkonu dál, napadaly do jejich sítě další tři branky, a to opakovaně z kopaček Roučky (v 70.´na 2:3) a G.Bujoka (v 74.´na 2:4) a ještě jedna od A.Bujoka (v 87.´na 2:5). Vacovští za provedený druhupoločasový obrat ve vývoji zápasu brali všechny body zcela zaslouženě.

Autor: Jan Bumba