Šimčík dal v prvním poločase pět gólů v řadě!

16

Pod kostelíkem svaté Magdalény domácí neoslnili a patronka místa jim dolů moc štěstí neposlala. Již ve třetí minutě začala kanonáda hostí, když se trefil Pelech. Od páté minuty patřlo Zbytinské hřiště střelecky hostujícho I. Šimčíkovi, který vsítil pět branek a stal se nejlepším střelcem kola.

Domácí ukázali hodně málo a vypadá to tak, že i letos to bude boj ve spodní polovině tabulky. Střelecký den ve Zbytinách vypadal na čisté konto hostujícho brankáře Turka, ale pokazil mu jej v 71. minutě domácí Radek Vávra. To byla pro domácí labutí píseň, kteří musí hodně přemýšlet o tom, jak vše zlepšit.

autor: Ladislav Beran

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Mottl: I svůj druhý zápas rezerva Blaníku zvládla a přesvědčivě vyhrála i venku. Domácí těžce dávali dohromady svou jedenáctku - na rozdíl od hostů, kteří přijeli s 18 hráči. Do poločasu bylo rozhodnuto, 0:6, a hosté využili všechny hráče a ztratili důraz, domácí se přece jen zlepšili a 2.půli vyhráli. Za zmínku stojí 5 vstřelených branek Ivana Šimčíka za sebou za 1.poločas.

Počet diváků: 45. Rozhodčí: NEUMANN Karel - LENC Zdeněk (N), BENEŠ Václav (N).