9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

Mšeci vystřelil minutu před koncem tři body žolík Chlád

30. P. Neužil (p.) , 89. J. Chlád - 47. M. Beran
24

Mšec na svém hřišti přivítala Rynholec. Domácí vstoupili do utkání v roli favorita, ale že by ji jasně potvrzovali, to se říci nedá. Šance byly na obou stranách a dlouho to vypadalo, že zápas v základní hrací době nepozná vítěze. Proti ale byl minutu před koncem střídající Chlád, který rozhodl o výhře domácího Sokola.

Rynholec inkasoval z penalty

Mšec sice byla favorizovaná, kvalitu měla na své straně o něco větší než hostující Baník, ale nedařilo se ji. Byly k vidění chyby v rozehrávce a nasazení také nebylo takové, jaké by mělo být. Z toho těžil Rynholec, který držel necelou půl hodinu bezbrankový stav. Ten ukončil až ve 30. minutě z pokutového kopu Neužil - 1:0. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin, neboť hosté svě příležitosti nedotáhli do zdárného konce.

Žolík Chlád rozhodl

Vstup do druhé půle se povedl Rynholci, který hned po dvou minutách vyrovnal. Dlouhý míč za obranu si našel Beran a překonal Doubravu - 1:1. Utkání se pomalu schylovalo ke konci, Mšec šance po centrovaných balonech nevyužila a vypadalo to na plichtu. Janoušek byl při jedné takové akci v záklonu. V 70. minutě se ale ukázalo jako správný tah ukázalo střídání, kdy šel na hřiště Chlád. Ten si našel minutu před koncem centrovaný míč a v souboji ho dokázal poslal za Haužvice, čímž rozhodl o vítězi - 2:1.

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Tomáš Janoušek, obránce: "Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel moc dobře. Kombinační fotbal nám úplně nevycházel, kazili jsme dost přihrávek. Hráli jsme na půl plynu. Bylo to hodně vyrovnané, soupeř měl také šance. Naštěstí v 89. minutě náš žolík Jirka Chlád vstřelil vítězný gól na 2:1."

P. Doubrava [-] - - O. Zázvorka [-] - J. Jurgovski [-] (47. M. Kočí [-] ) , J. Zeman [-] , P. Heller [-] (31. M. Pejša [-] ) - V. Pechanec [-] , J. Kučera [-] , P. Neužil [-] , Z. Červený [-] , R. Škutchan [-] (70. J. Chlád [-] ) , T. Janoušek [-]