8.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

22

Sestupivší celek z I.B třídy proti nováčkovi ze III. třídy. To byl souboj Pustovět, které na svém hřišti přivítaly Mšec. Hosté byli kvalitnějším týmem, ale domácí jim nedali nic zadarmo. I přesto ale body putovaly do Mšeci.

Dvouminutovka jako ze zlého snu

Mšec sice převažovala kvalitou, ale do vedení šli domácí. V 9. minutě utekl Daniš a proti Doubravovi byl úspěšný - 1:0. Tento hráč měl i další šance, ale v prvním poločase branku nepřidal. Uběhla půl hodina hry a následná dvouminutovka byla pro Pustověty hodně mizerná. Ve 30. minutě těžil z přečíslení Zeman - 1:1. Minutu poté dostal příliš prostoru Jurgovski a obrat byl dokonán - 1:2. Během dvou minut tak rozhodla Mšec o poločasovém vedení.

Uklidňující gól až v závěru

Ve druhém poločase přišly s vyrovnáním Pustověty a to hned ve 48. minutě, kdy opět hostující defenziva neuhlídala Daniše, ten utekl a překonal Doubravu podruhé - 2:2. Po hodině hry vrátil vedení na stranu hostí Jurgovski - 2:3. Do poslední minuty bylo oč hrát a byť byly šance na obou stranách, kdy jich Mšec měla více, stále vedla jen o gól. Definitivní rozhodnutí přišlo až dvě minuty před koncem z kopačky Zázvorky - 2:4.

TJ Sokol Pustověty
Petr Hovorka, předstoper: "Soupeř si držel kvalitu a jediným jeho problémem byl unikající Daniš. Nám naopak dělal problém Jurgovski. Šancemi to byl relativně vyrovnaný zápas, ve kterém měl kombinačně a fyzicky navrch soupeř. Pro nás byla Mšec jedním z nejkvalitnějších soupeřů."

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Tomáš Janoušek, obránce: "Od začátku zápasu jsme hráli hodně nedisciplinovaně v obraně, z čehož jsme dostali dvě branky. Dopředu naopak se nám docela dařilo, snažili jsme se kombinovat a dávat balóny za obránce na naše rychlé útočníky."

M. Beneš [-] - R. Kolář [-] , D. Šnobl [-] , P. Bučák [-] (51. M. Elmerich [-] ) , J. Sixta [-] , J. Daniš [-] , P. Hovorka [-] , P. Matějovský [-] , M. Šimon [-] , M. Sharankevych [-] , J. Bauer [-]

P. Doubrava [-] - M. Kočí [-] (70. J. Chlád [-] ) - O. Zázvorka [-] - J. Jurgovski [-] , J. Zeman [-] - V. Pechanec [-] (46. P. Neužil [-] ) , J. Kučera [-] , Z. Červený [-] , T. Janoušek [-] , M. Pejša [-] , R. Škutchan [-] (46. R. Kapek [-] )

ŽK: 22. P. Hovorka , 84. D. Šnobl - 63. J. Zeman .
Hráči zápasu: R. Kolář - J. Jurgovski , T. Janoušek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠMÍD Rudolf - KOZÁK Lubomír, PROSBOVÁ Eva.