7.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

9. P. Holeček , 33. J. Hanych , 44. O. Neveďal , 60. J. Vrábík (p.) , 70. K. Hrubý , 83. J. Vrábík , 88. M. Havel
25

Pro Kolešovice bude každý zápas velmi těžký. Nyní na svém hřišti přivítal poslední celek soutěže sousední Kněževes. Ta zajížděla vedle do vesnice v roli favorita, kterou také potvrdila a připsala si povinné tři body.

Kněževes ovládla první půli

Kněževes šla do utkání v roli favorita, kterou také potvrdila. Hornof při první šanci hostí svůj tým podržel, když vyrážel střelecký pokus špičkou kopačky. Hned v 9. minutě šla do vedení, když Hanych zatáhl míč do vápna a naservíroval na zlatém podnose Holečkovi, který měl snadnou úlohu - 0:1. Kolešovice měly šance ze standardek, ale nevyužily. Po půl hodině hry si vybral slabší okamžik brankář Hornof, kterému podjel mezi rukavicemi slabý přímý kop Hanycha - 0:2. Do kabiny poslal domácím jeden pozdrav ještě Neveďal - 0:3.

Kolešovice byly bez šance

Uběhla hodina hry a byla odpískána penalta po faulu na Havla. K té se postavil kapitán hostí Vrábík a suverénně proměnil k tyči - 0:4. V 68. minutě se po rohovém kopu dostal k hlavičce opět Vrábík, ale mířil nad. V 70. minutě se dostal k zakončení přes Mareše Hrubý a přízemní střelu nedokázal brankář domácích vyrazit - 0:5. V 83. minutě přidal svuj druhý zásah Vrábík - 0:6. Dvě minuty před koncem uzavřel skóre zápasu Havel, který dostal míč za obranu a svým gólem se tak navnadil na narozeninovou oslavu - 0:7.

Český Lev Kolešovice
Jakub Hornof, brankář: "Podle mě to bylo derby se vším všudy. Diváků bylo hodně a počasí taky vyšlo. Kněževes byla lepší a podle mě jsme hráli na to, na co jsme měli."

FK Kněževes
Martin Havel, útočník: "Do Kolešovic jsme jeli vyhrát a to jsme splnili. Od začátku jsme potvrzovali roli favorita, Kolešovice jsou slabé, trpí odchodem hráčů a na hřišti to je hodně vidět. Vyhrálo se a já jsem si udělal žízeň na narozeninovou oslavu."

J. Hornof [-] - J. Holeček [-] (34. J. Ritter [-] ) , P. Němec [-] , D. Javůrek [-] (65. D. Mareš [-] ) , L. Suchánek [-] , K. Lavička [-] , M. Stiska [-] , O. Ridzoň [-] , J. Polánek [-] , J. Kovář [-] , M. Holeček [-]